Magyar játékosok a környéken?


madrepityu

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Plusz egy fő :) 2014? Jó látni, hogy ezek szerint van pár öreg harcos itthon is. Szerintem bőven lesz rá kereslet itt is ha egyszer magunk mögött hagyjuk majd az early access-t.

 Nem tudom mit gondoltok az ötletről, de lenne kedvetek besegíteni ha csinálnék egy fordítást? 

Edited by Kornél
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szia Kornél (meg mindenki más is)! Ami azt illeti egy srác steam-en már csinált fordítást, én segítettem kicsit jobbá tenni, mert nem volt az igazi (és most sem igazán jó még). Szóval a dolog már létezik, talán 7-8 hónapja, de biztos vagyok benne, hogy tudnál segíteni, mivel folyamatosan új tartalmak jelennek meg és a már meglévőn is lenne még mit csiszolni. Ha mondasz egy steam nevet, felveszlek barátnak és meg tudjuk beszélni ha akarod. Én ott is ezen a néven vagyok, benedar32. Lehet, hogy célszerű lenne ott is csinálni egy magyar fórumot, mert úgy néz ki Steam-en nagyobb az élet - legalábbis magyar játékosok tekintetében. Magyar Long Dark fészbuk csoporton is gondolkodtam, de lehet hogy ezekkel várni kéne a release-ig, nem tudom.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=416802224&searchtext=

Edited by Benedar
Link to comment
Share on other sites

Remek, bejelöltelek (Timúr néven). Nem tudom hogyan, sanszos hogy azért mert nem szoktam gyakran Steam-et használni, de valahogy elsiklottam afelett hogy már létezik magyar fordítás. Mindegy, amúgy sem sokat haladtam eddig vele, egyenlőre csak az első 100 kifejezés van meg, majd összefésülhetjük a tietekkel. Ha sokan aktívak Steam-en akkor persze, jó ötlet a fórum, nekem mondjuk tetszene ha végül minél többen kötnénk ki itt ( ugyan úgy megvan a kisebb közösségek helye, de a fejlesztők jobban követik a visszajelzéseket) 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...
On 2016. 04. 28. at 5:04 AM, Kornél said:

Nem tudom mit gondoltok az ötletről, de lenne kedvetek besegíteni ha csinálnék egy fordítást? 

Szia Kornél!

Tök véletlen, hogy most erre jártam, és megláttam az ötleted. Támogatom, besegítenék.

Link to comment
Share on other sites

Na, kipróbáltam magyarul (eddig sosem néztem, mindent automatikusan angolul játszok... :) )

Máris találtam hibát, illetve lenne javaslatom. Nem tudom, ide írjam-e, vagy a Steamre?

Amúgy tényleg jó érzés magyarul látni a játékot!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now