Türk oyuncular Merhaba.

rwenzori

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba,

Hunglasxx arkadaşımızın ön ayak olması ile oyun forum sitesinde böyle bir alt forumda bize tahsis edilmiş durumda. Türk oyuncuların yapması gereken, buraya ilgi göstermek, biz buradayız diyebilmek, DH' de yazılar yazmak yerine burada paylaşımlar yapmak daha doğru ve daha faydalı olur.

Şikayetlerimizi, isteklerimizi, önerilerimizi yine Hunglasxx ingilizce' ye çevirip yapımcı ekibe iletecektir.

Hayırlı olsun.

bu konuya değindiğin güzel olmuş rwenzori, oyunla ilgili her türlü istek olsun, şikayet olsun, her türlü aklınızdakileri yapımcı ekibe ulaştırabilirim. tek yapmanız gereken buralarda aktiflik göstermek. herkese şimdiden teşekkürler!

Çok güzel bir girişim olmuş Hunglasx arkadaşımıza emekleri için çok teşekkür ederim . The Long Dark harika bir oyun ve potansiyeli çok yüksek inşallah daha fazla Türk arkadaşımız bunun farkına varır ve güzel paylaşımlarda bulunur . ;)

Çok güzel bir girişim olmuş Hunglasx arkadaşımıza emekleri için çok teşekkür ederim . The Long Dark harika bir oyun ve potansiyeli çok yüksek inşallah daha fazla Türk arkadaşımız bunun farkına varır ve güzel paylaşımlarda bulunur . ;)

teşekkür ederim, artık top bizim milletimizin oyuncularında. ne kadar çok ilgi görürse o kadar iyi olacaktır. ;)

teşekkür ederim, artık top bizim milletimizin oyuncularında. ne kadar çok ilgi görürse o kadar iyi olacaktır. ;)

Hocam ilgi için DH' de konuyu popüler olan survival alanına taşımalıyız, bulunduğumuz altforumda oyunun farkedilmesi şans işi, hatta ben bile BSC videosundan sonra google aramasında buldum.

Evet oradaki oyunlar FPS vs ama en azından SURVIVAL kategorisi ortak noktası altında buluşuruz, böylece türü seven pek çok insan bu oyunuda görür.

Ki BSC videosuda 3. bölüm itibari ile sona erdi, zira yapacak birşey yok.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

merhaba. +1 türkçe dil desteği :)

bsc de oyun serilerine bakarken rastladım. izlemeye başlayınca acayip heyecanlandım bir dahaki günü dört gözle bekler oldum :D

don't starve oyununu da oynuyorum yeni şeyler çıkarsalarda 150 günden sonrası sıkıcı bir döngü oluşturmaya başlıyor.

umarım bu oyun dengeyi sağlayabilir.

• 2 weeks later...
Türkçe dil kesinlikle olmalı, üstelik işi yapacak arkadaşımız, neden hala bu isteğe duyarsızlar anlamak güç...

early access dönemindeki bir oyuna zaten kolay kolay dil desteği gelmez. tam sürüm olduktan sonra (yani birkaç ay sonra) durum kesinleşecektir.

Herkese merhaba,Steam kampanyasıyla bende aranıza katıldım,sizlerin de desteğiyle umarım keyifli bir serüven yaşarız... :D

Edit : Bu arada şu notuda düşeyim,oyun tam sürüme geçtiğinde TÜRKÇE dil desteği gelsin diye oyunu satın aldım.Yaani bu oyuna mutlaka Türkçe dil desteği gelmeli...Sayın oyun yapımcılarına duyurulur :mrgreen:

ilgilenen arkadaşı tebrik ediyorum. oyun şu haliyle bile çok hoş severek oynuyorum oyun içinde pvp olmaması oyunu gerçek bir hayatta kalma oyunu yapıyor üstelik zombie yok mutatnt yok evrim geçirmiş hayvanlar yok sadece acımasız kurtlar. Zombie oyunlarını oldum olası sevemedim, oynuyormuyum evet ama bu oyunu oynarken keyif alıyorum. Story modu 4 gözle bekliyorum. birde multiplayer değil ama co-op modu gelirse bence harika olur.

ilgilenen arkadaşı tebrik ediyorum. oyun şu haliyle bile çok hoş severek oynuyorum oyun içinde pvp olmaması oyunu gerçek bir hayatta kalma oyunu yapıyor üstelik zombie yok mutatnt yok evrim geçirmiş hayvanlar yok sadece acımasız kurtlar. Zombie oyunlarını oldum olası sevemedim, oynuyormuyum evet ama bu oyunu oynarken keyif alıyorum. Story modu 4 gözle bekliyorum. birde multiplayer değil ama co-op modu gelirse bence harika olur.

hoş geldin hocam aramıza, gün geçtikçe büyüyoruz.

Herkese merhaba,Steam kampanyasıyla bende aranıza katıldım,sizlerin de desteğiyle umarım keyifli bir serüven yaşarız... :D

Edit : Bu arada şu notuda düşeyim,oyun tam sürüme geçtiğinde TÜRKÇE dil desteği gelsin diye oyunu satın aldım.Yaani bu oyuna mutlaka Türkçe dil desteği gelmeli...Sayın oyun yapımcılarına duyurulur :mrgreen:

hocam sen de hoş geldin, türkçe dil desteği için elimizden geleni yapıyoruz. umarım olacak! ;)

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

beyler türkçeye çevirme konusunda hinterland kimden yardım alacak bilmiyorum ama topluluktan istenen bir yardım varsa ben gönüllü olurum. tam nereye yazacağımı bilemedim kusura bakmayın. çeviriye yardım ederim yani seve seve ;) mükemmel bir oyun. başında 160 saat öldürdüm şimdiden

beyler türkçeye çevirme konusunda hinterland kimden yardım alacak bilmiyorum ama topluluktan istenen bir yardım varsa ben gönüllü olurum. tam nereye yazacağımı bilemedim kusura bakmayın. çeviriye yardım ederim yani seve seve ;) mükemmel bir oyun. başında 160 saat öldürdüm şimdiden

The studio will be setting up a pipeline system soon to enable the community to add translations for various languages, so once that's ready it will make it easier for the additional language translations. :)

The studio will be setting up a pipeline system soon to enable the community to add translations for various languages, so once that's ready it will make it easier for the additional language translations. :)

yes, we already got that information from ralph. we're so excited about this system. seems like we can finally translate this game into our native language which is turkish.

but I have a question for you, how can you understand our language? I really want to know how!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.